OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 222 364 282
+420 733 122 911 | info@prumyslova-filtrace.cz
0 CZK

PRŮMYSLOVÁ FILTRACE

filtry, příslušenství filtrů, výroba filtrů na zakázku

Repase průmyslových filtrů, renovace průmyslových filtrů

Vyvinuli jsme proces, který přesně čistí celou plochu filtrační patrony a odstraňuje ze všech kovových částí veškerý prach a nečistoty.

STARY FILTR vs. NOVY FILTR

Výkon recyklovaného filtru je stejně dobrý jako u nového filtru a dokonce často poskytuje lepší filtrační výkon než při novém filtru.Repase filtru, resp. dále jen renovace či recyklace, tím myslíme výměnu filtračního materiálu za současného opětovného použití všech funkčních kovových částí filtru. Ne vždy je ale výhodné filtr renovovat, v některých případech vyjde cenově nastejno, dokonce i výhodněji, vyrobit filtr jako zcela nový. To také naše firma většinou preferuje. K recyklaci se uchylujeme pouze v případě, že výroba vík nového filtru by byla ekonomicky nepřijatelná. Při recyklaci filtru se filtrační vložka rozebere na jednotlivé díly, očistí a odmastí se kovové díly a pouze filtrační materiál se nahradí novým. Filtr vypadá jako nový, ale hlavně je plně funkční!